.

.

Sıcaklık Higrometre, Uzun Uygulama Ömrü Ev Sıcaklık Nem Ölçer Ev Restoran için kullanımı kolay, Okul, Fabrika, Alışveriş Merkezi, Depo(TH108 Beyaz)

Sıcaklık Higrometre, Uzun Uygulama Ömrü Ev Sıcaklık Nem Ölçer Ev Restoran için kullanımı kolay, Okul, Fabrika,

Ürün Puanı:

₺ 24.87
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kompakt yapı ve mükemmel işçilik, doğru sıcaklık ölçümü sağlar.Orta derecede kavisli ve şeffaf kapak, kolay okuma ve kayıt için geniş ölçek aralığı.Kadran üzerinde ölçeklerin ve grafiklerin yüksek teknoloji baskısı, kullanımı kolay ve okunması kolaydır.ABS çevre dostu gövde benimser, renk parlak, sağlam ve kullanımı dayanıklı.Yaygın olarak kullanılan ev, restoran, okul, fabrika, alışveriş merkezi, depo, hastane ve benzeri.Özellik : 1. Kompakt yapı ve mükemmel işçilik, doğru sıcaklık ölçümü sağlar.2. ABS çevre dostu gövde benimser, renk parlak, sağlam ve kullanımı dayanıklı.3. Orta derecede kavisli ve şeffaf kapak, kolay okuma ve kayıt için geniş ölçek aralığı.4. Yüksek işaretçi ve pratik sıcaklık ve nem göstergesi, kullanımı rahat.5. Kadran üzerinde ölçeklerin ve grafiklerin yüksek teknoloji baskısı, kullanımı kolay ve okunması kolaydır.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Sıcaklık Nem ölçerrenk : beyazürün Modeli : Th108boyutu (Çap x Kalınlık) : Yaklaşık. 75x25mm / 3x1 inç Ağırlık : Yaklaşık. 28g / 1oz Feature : Çevre açısından güvenli gazyağı ortamı toksik değildir.Sıcaklık Aralığı : -30-55 C/0-100% Hata Aralığı : ±2°/5℉Derece Modu : sıcaklık karşılık gelen Görsel gösterge ve nem value Material : Kullanım ABS Plastic Way : Çalışan Masaüstü veya Duvar Hanging Way : Termal genişleme ve daralma, Uygulamanın pil required Scope : Ev, restoran, okul, fabrika, Alışveriş Merkezi, depo, hastane, avlu, bahçe, sera, fidanlık, hayvan breeding Package Listesi : 1 x Sıcaklık Nem Ölçer.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Temperature Humidity Meter
Color:
White
Product Model:
TH108
Size (Diameter x Thickness):
Approx. 75 x 25 mm / 3 x 1 in
Weight:
Approx. 28g / 1oz
Feature:
Environmentally safe kerosene media is non-toxic.
Temperature Range:
-30-55℃/0-100%
Error Range:
±2℃/5℉
Degree Mode:
Visual indicator corresponding to temperature and humidity value
Material:
ABS Plastic
Way of Use:
Desktop or Wall Hanging
Way of Working:
Thermal expansion and contraction, there is no battery required
Scope of Application:
Home, restaurant, school, factory, shopping mall, warehouse, hospital, courtyard garden, greenhouse nursery, livestock breeding
Package List:
1 x Temperature Humidity Meter :

Ürün İlaveleri