.

.

Taşınabilir Testere Zinciri Bileme Jig, Testere Kalemtıraş Kiti, Deluxe Testere Bileme, her Türlü Zincir Testere ve Elektrikli Testere için, Oduncu ve Bahçe İşçisi için, Kullanımı kolay (Renk: 1 adet )

Taşınabilir Testere Zinciri Bileme Jig, Testere Kalemtıraş Kiti, Deluxe Testere Bileme, her Türlü Zincir

Ürün Puanı:

₺ 222.60
Ödenebilirlik
Emre için müsait

【Convenient Kelepçeyi çubuğa takın, tırnağı dişe yerleştirin, çapağı kılavuz manşonuna yerleştirin ve kolu çevirin. 【Kaliteli Malzemeler】 - Metal ve yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmış, bu hafif ve dayanıklı zincir testere bıçağı çoğu için uygundur 14" / 16" / 18" / 20" zincirler piyasada. 【Hassas Bakım】 - Bir dişi her öğüttüğünüzde, sadece zinciri çekmeniz gerekir.Hassas bileme, her dişin onarılmasını sağlayabilir!Zincir testere bileme aleti kalemtıraşa monte edilmiştir ve zincirinizin kısa sürede bilenebilmesi için istediğiniz zaman takılabilir ve kullanılabilir.Sürtünmeyi azaltmak ve servis ömrünü uzatmak için yağı zincirde ve raylarda tutun. 【MÜKEMMEL SEÇİM】 - Bir dişi her öğüttüğünüzde, sadece zinciri çekmeniz gerekir.Hassas bileme, her dişin onarılmasını sağlayabilir!Standart 30° bilenmiş ön açı, sökülebilir kranklı eloksallı alüminyum fikstür ve bir dizi kılavuz burç,tüm zincir testereler için kullanılabilir.BOYUTU : 5.12*3.15 inç.Renk : 1 adet.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Material:
Metal + ABS
Color:
Orange
Size:
As Shown
● If you have any dissatisfaction with our products, please feel free to contact us by email, we will provide you with a suitable solution and make you have a good shopping experience. Thanks for your understanding and support in advance! :
There might be 2-3cm errors of dimension data due to pure manual measurement. :
There might be slightly color difference due to different light and monitor effect. :
chainsaw sharpener Chain Sharpening Jig Chainsaw Sharpening chain saw sharpener chainsaw file guide timberline chainsaw mount chain saw shaperener chain saw sharping tools chainsaw files for sharpening Bar Jig Portable Teeth Stone Handheld Mountain Sharpeners Sharpening Tools :

Ürün İlaveleri