.

.

Yivibe Elektrikçiler Organizatör Kılıfı, çoklu Cepler Aşınmaya Dayanıklı alet düzenleyici Çantası Mini 600D Oxford Bakım Çalışmaları için bel kemeri ile

Yivibe Elektrikçiler Organizatör Kılıfı, çoklu Cepler Aşınmaya Dayanıklı alet düzenleyici Çantası Mini 600D

Ürün Puanı:

₺ 209.70
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Taşınabilir : Mini boyutlu ve hafif, alet bel çantası taşıması kolaydır ve vücudunuza bağladığınızda sizi zorlamaz.Çoklu Küçük Cepler : Küçük nesneleri saklamak için birden fazla cepli alet düzenleyici, çeşitli küçük aletleri saklamak için uygundur ve daha pratiktir.Ürün Özellikleri : Dayanıklılığı artırmak ve ellerinize zarar vermemek için güçlü dikiş.Büyük açıklık kolay erişim için tasarlanmıştır.Bel Kemeri : Bel kemeri tasarımı, alet çantasının bel çantası olarak kullanılmasına izin verir ve çalışırken ellerinizi serbest bırakır. 600 D Oxford Kumaş : 600 D Oxford kumaş malzemeden yapılmış alet çantası aşınmaya dayanıklı, sağlam ve dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.Özellik : 1. 600 D Oxford Kumaş : 600 D Oxford kumaş malzemeden yapılmış alet çantası aşınmaya dayanıklı, sağlam ve dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.2. Bel Kemeri : Bel kemeri tasarımı, alet çantasının bel çantası olarak kullanılmasına izin verir ve çalışırken ellerinizi serbest bırakır.3. Ürün Özellikleri : Dayanıklılığı artırmak ve ellerinize zarar vermemek için güçlü dikiş.Büyük açıklık kolay erişim için tasarlanmıştır.4. Çoklu Küçük Cepler : Küçük nesneleri saklamak için birden fazla cepli alet düzenleyici, çeşitli küçük aletleri saklamak için uygundur ve daha pratiktir.5. Taşınabilir : Mini boyutlu ve hafif, alet bel çantası taşıması kolaydır ve vücudunuza bağladığınızda sizi zorlamaz.Şartname : Öğe Türü : Aracı Cep Pouch Material : 600 D Oxford Cloth Product Boyutu : Yaklaşık. 25x13 cm / 9.8x5.1 inç Bel kemeri Genişliği : Yaklaşık. 3.8 cm / 1.5 inçürün Ağırlığı : Yaklaşık. 199g / 7.0 ozpaket Listesi : 1 x Alet Çantası1 x Keme Rnot : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Item Type:
Tool Pocket Pouch
Material:
600D Oxford Cloth
Product Size:
Approx. 25x13cm / 9.8x5.1in
Waist Belt Width:
Approx. 3.8cm / 1.5in
Product Weight:
Approx. 199g / 7.0oz
Package List:
1 x Tool Bag :
1 x Belt :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Ürün İlaveleri