.

.

Homyl CO2 Difüzör W / Paslanmaz Çelik U Şekilli Bağlantı Borusu Vantuz Seti

Homyl CO2 Difüzör W / Paslanmaz Çelik U Şekilli Bağlantı Borusu Vantuz Seti

Ürün Puanı:

₺ 44.97
Ödenebilirlik
Emre için müsait

* Her paket 1 adet CO2 difüzör, 1 adet U şekli tüp ve 3 adet vantuz içerir. * Yüksek dereceli cilalı paslanmaz çelik CO2 difüzör, dayanıklı ve zarif, akvaryumunuza güzel bir manzara katıyor. * Bitkilerin uygun miktarda CO2 almasını sağlamaya, yeterli CO2 kaynağı ile bitkilerinizin büyümesini ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur. * Ayrı tasarım, U şeklinde bir konektörle tutturun, yükseklik serbestçe ayarlanabilir ve U şeklindeki bağlantı borusu CO2'NİN tıkanmasını önleyebilir. * Uyarı : CO2 difüzörü, ilk 1-3 günlük kullanım sırasında büyük CO2 kabarcıklarını serbest bırakabilir.Seramik disk su ile doygun hale geldiğinde, daha sonra ince CO2 kabarcıklarını serbest bırakır, bu normaldir ve 3 güne kadar sürebilir.Açıklama : - Yüksek dereceli cilalı paslanmaz çelik CO2 difüzör, dayanıklı ve zarif, akvaryumunuza güzel bir manzara katıyor. - Ayrı tasarım, U şeklinde bir konektörle tutturun, yükseklik serbestçe ayarlanabilir ve U şeklindeki bağlantı borusu CO2'NİN tıkanmasını önleyebilir . - Bitkilerin uygun miktarda CO2 almasını sağlamaya, yeterli CO2 kaynağı ile bitkilerinizin büyümesini ve sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur. - Lütfen dikkat : CO2 difüzörü, ilk 1-3 günlük kullanım sırasında büyük CO2 kabarcıklarını serbest bırakabilir.Seramik disk su ile doygun hale geldiğinde, daha sonra ince CO2 kabarcıklarını serbest bırakır, bu normaldir ve 3 güne kadar sürebilir. - Her paket 1 adet CO2 difüzör, 1 adet U şekli tüp ve 3 adet vantuz içerir.Şartname : - Malzeme : Paslanmaz Çelik-Co2 Difüzör Uzunluğu : Yaklaşık. 6.5 cm / 2.56 inç-Co2 Difüzör Kafa Çapı. : Yaklaşık. 2.4 cm / 0.94 inç-U-şekil Tüp Uzunluğu : Yaklaşık. 4.2 cm / 1.65 inç-Vantuz Çapı. 2.7 cm / 1.06 inçpaket İçeriği : 1 adet CO2 Difüzör1 adet U-şekilli Tüp3 adet Vantuznot : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Işık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.Resimlerin renginde ve gerçek öğede hafif bir fark olabilir.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

- Material:
Stainless Steel
- Co2 Diffuser Length:
Aprox. 6.5 cm/2.56 inch
- Co2 Diffuser Head Dia.:
Aprox. 2.4cm/ 0.94 inch
- U-shape Tube Length:
Aprox. 4.2 cm/ 1.65 inch
- Suction Cup Dia. 2.7cm/1.06 inch :
Package Includes:
1 Piece CO2 Diffuser :
1 Piece U-shape Tube :
3 Pieces Suction Cups :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the the size above. :
Due to the lighting effects, monitor settings,etc.There could be some slight difference in the color of the pictures and the actual item. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Ürün İlaveleri