.

.

Pirinç Hava Kompresörü Çek Valfı, Erkek Dişli Aksesuarlar için Hidrolik Pnömatik Sistem için Yeniden Kullanılabilir Hava Kompresörü Çek Valfı

Pirinç Hava Kompresörü Çek Valfı, Erkek Dişli Aksesuarlar için Hidrolik Pnömatik Sistem için Yeniden Kullanılabilir

Ürün Puanı:

₺ 57.00
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yüksek kaliteli pirinçten yapılmış olan valf, uzun süreli kullanım için çok dayanıklıdır ve tekrar tekrar kullanılmasına izin verir.Bu çek valf, ters yağ akışını ve basınçlı havanın tersini önlemede mükemmel çalışır.Yüksek sertlikte, geri dönüşsüz valfin dönüştürülmesi kolay değildir, bu nedenle çalışırken daha güvenli bir çalışma vaat eder.Hidrolik sistem ve pnömatik sistem dahil olmak üzere birçok alanda geniş uygulama alanı sağlar.Patlamaya dayanıklı ve sıkıştırmalı çek valf, düzgün bir kuvveti garanti eder ve kurulum sırasında kayma olmaz.Özellik : 1. Bu çek valf, ters yağ akışını ve basınçlı havanın tersini önlemede mükemmel çalışır.2. Patlamaya dayanıklı ve sıkıştırmalı çek valf, düzgün bir kuvveti garanti eder ve kurulum sırasında kayma olmaz.3. Yüksek sertlikte, geri dönüşsüz valfin dönüştürülmesi kolay değildir, bu nedenle çalışırken daha güvenli bir çalışma vaat eder.4. Yüksek kaliteli pirinçten yapılmış olan valf, uzun süreli kullanım için çok dayanıklıdır ve tekrar tekrar kullanılmasına izin verir.5. Hidrolik sistem ve pnömatik sistem dahil olmak üzere birçok alanda geniş uygulama alanı sağlar.Hidrolik sistemlerde ters petrol akışını önlemek için Kullanılan, ya da pnömatik sistemlerde basınçlı hava ters önlemek için kullanılan 1/2 x 14 10 Application x : Hava Compressor Thread Boyutu : G1/2 x M14 x M10 Function Brass Model Hava Kompresörü Valve Product Malzeme Kontrol özellikler : Öğe Türü : : : : .Paket listesi : 1 x hava kompresörü çek valf.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Item Type:
Air Compressor Check Valve
Product Material:
Brass
Model:
1/2 x 14 x 10
Application:
Air Compressor
Thread Size:
G1/2 x M14 x M10
Function:
Used in hydraulic systems to prevent reverse oil flow, or used in pneumatic systems to prevent reverse of compressed air. 
Package List:
1 x Air Compressor Check Valve :

Ürün İlaveleri