.

.

Homyl Köpek Elbise Pet Prenses Etek Sevimli Yay Şerit Köpek Elbise Düğün Tatil Noel Yeni Yıl Bahar Yaz üzerinde Küçük Köpekler için Uygun

Homyl Köpek Elbise Pet Prenses Etek Sevimli Yay Şerit Köpek Elbise Düğün Tatil Noel Yeni Yıl Bahar Yaz üzerinde

Ürün Puanı:

₺ 26.97
Ödenebilirlik
Emre için müsait

* Mükemmel için bahar, yaz, sonbahar soyunma, çok sevimli ve güzel görünüyor. * Sevimli tatlı ANANAS deisgn evcil hayvanınızı daha zarif ve çekici hale getirir. * Yumuşak pamuktan yapılmış, rahat ve nefes alabilen, şık, yıkanabilir. * Pomeranian, Fincan Kaniş, Youkshire Terrierr Spaniel veya diğer benzer büyüklükteki evcil hayvanlar gibi küçük ve orta ölçekli köpekler için uygundur. * Evcil hayvanınızın kostüm, doğum günü veya düğün partisinde giymesi için harika bir dekor.Açıklama : - Sevimli tatlı ananas deisgn evcil hayvanınızı daha zarif ve çekici hale getirir. - Yumuşak pamuktan yapılmış, rahat ve nefes alabilen, şık, yıkanabilir. - İlkbahar, yaz, sonbahar giyinmek için mükemmel, çok sevimli ve güzel görünüyor. - Evcil hayvanınızın kostüm, doğum günü veya düğün partisinde giymesi için harika bir dekor. - Pomeranian, Fincan Kaniş, Youkshire Terrierr Spaniel veya diğer benzer büyüklükteki evcil hayvanlar gibi küçük ve orta ölçekli köpekler için uygundur.Şartname : - Malzeme : Cotton Package İçerir : 1 Piece Dog Elbis Enot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.3. Size harika bir çevrimiçi alışveriş diliyorum!Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

- Material:
Cotton
Package Includes:
1 PieceDog Dress :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Ürün İlaveleri