.

.

YYLL Bağımsız Soyunma Odası,Taşınabilir Geçici Basit Soyunma Odası,Giyim Mağazaları için Uygun,Alışveriş Merkezleri ve Ofisler,Gizliliği Korumak için, (Renk: Pembe, Boyutu: 100 cm)

YYLL Bağımsız Soyunma Odası,Taşınabilir Geçici Basit Soyunma Odası,Giyim Mağazaları için Uygun,Alışveriş

Ürün Puanı:

₺ 236.70
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Material Malzeme : metal malzeme, mükemmel stabilite!Kalın gölge kumaşlar gizlilik ve kişisel alan,aşınma direnci ve dayanıklılık sağlar. uses Geniş kullanım alanları : şık ve basit stiller giyim mağazaları,alışveriş merkezleri,ofisler vb.İçin uygundur.ve geçici tuvaletlerde ve felaketlerde dış mekan kullanımı için çok uygundur. ♦ Tasarım : Çevre dostu boya ve kalınlaştırılmış boruların kullanımı mükemmel stabilite ve dayanıklılığa sahiptir.Güçlü destek,insan gücü testinden sonra,tüm vücut stabildir ve sallanmaz ve gevşeme veya sallanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Dimensions Boyutlar : 80 cm x 80 cm x 200 cm,90 cm x 90 cm x 200 cm,100 cm x 100 cm x 200 cm,birden fazla kişi kullanmak için uygun,daha rahat kullanmak için. changing Mobil soyunma odası : Bu taşınabilir soyunma odası hareketli ve montajı kolaydır.Bu nedenle, giyinme odasının taşınması kolaydır ve ihtiyacınız olan yere sabitlenebilir.Bu soyunma odası sadece güzel değil,aynı zamanda kullanımı kolaydır.Giyim mağazaları için bu, sizin ve misafirlerinizin gizliliğini korumanın iyi bir yoludur.Şartname : - Ürün boyutu : 80 cm x 80 cm x 200 cm, : 90 cm x 90 cm x 200 cm,100 cm x 100 cm x 200 cm.- Malzeme : gölgeleme bezi +kalın çerçeve.- Paket içeriği : çubuk + gölgeleme bezi.-Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renkler : Bej, Pembe, Sarı (renkler resimde gösterildiği gibi özelleştirilebilir).uyarı : - Tüm boyutlar elle ölçülür, 1-3 cm hata var.Lütfen gerçek ürüne bakın.・Kamera ekranına bağlı olarak, rengin gerçek üründen biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Lütfen gerçek ürüne bakın.Satış sonrası servis : - Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size geri döneceğiz.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

-Product size:
80cm x 80cm x 200cm,
-Material:
shading cloth +bold frame.
-Package includes:
rod+shading cloth.
-A variety of colors to choose from:
Beige,Pink,Yellow(colors can be customized,as shown in the picture).
-All dimensions are manually measured,there is an error of 1-3cm.Please refer to the actual product. :
・Please note that depending on the camera display,the color may be slightly different from the actual product.Please refer to the actual product. :
After-sales service:
-If you have any questions,please contact us.We will get back to you within 24 hours. :

Ürün İlaveleri