.

.

01 02 015 Kamera Lens Temel, CPL Filtre Netliği Artırmak Nano Kaplama İşlemi Çizilmeye Dayanıklı Kamera Lens için Kamera Aksesuarları için(72MM)

01 02 015 Kamera Lens Temel, CPL Filtre Netliği Artırmak Nano Kaplama İşlemi Çizilmeye Dayanıklı Kamera

Ürün Puanı:

₺ 30.90
Ödenebilirlik
Emre için müsait

[Netliği Artırın] Görüntünün netliğini ve ifade gücünü artırın ve renk konsantrasyonunu artırın. [Nano Kaplama İşlemi] Çok katmanlı kaplama işlemi ile lens su geçirmez, yağ geçirmez ve çizilmeye karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. [Daha net Çekim] Genellikle manzara fotoğrafçılığı için kullanılır.Çekim yaparken gökyüzü daha mavidir, bu da tüm resmi daha net ve daha şeffaf hale getirir. [CPL Filtresi] CPL, gereksiz yansımayı ortadan kaldıran ve metalik olmayan ve küresel olmayan yüzeylerdeki yansımaların çoğunu ortadan kaldırabilen yaygın olarak kullanılan bir filtredir. [Su geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı] Dönen lensin ayarlanması en iyi yansıma önleyici etkiyi elde edebilir ve lensi toz çiziklerinden koruyabilir.Özellik : 1. [Nano Kaplama İşlemi] Çok katmanlı kaplama işlemi ile lens su geçirmez, yağ geçirmez ve çizilmeye karşı dayanıklı özelliklere sahiptir2. [Su geçirmez ve Çizilmeye Dayanıklı] Dönen lensin ayarlanması en iyi yansıma önleyici etkiyi elde edebilir ve lensi toz çiziklerinden koruyabilir3. [CPL Filtresi] CPL, gereksiz yansımayı ortadan kaldıran ve metalik olmayan ve küresel olmayan yüzeylerdeki yansımaların çoğunu ortadan kaldırabilen yaygın olarak kullanılan bir filtredir. 4. [Netliği Artırın] Görüntünün netliğini ve ifade gücünü artırın ve renk konsantrasyonunu artırın5. [Daha net Çekim] Genellikle manzara fotoğrafçılığı için kullanılır.Çekim yaparken gökyüzü daha mavidir, bu da tüm resmi daha net ve daha şeffaf hale getirir Nasıl Kullanılır : Kullanım : cpl'yi taktıktan sonra lensi döndürün (cpl'nin iki lensi vardır ve ön kısmı döndürülebilir) ve ardından efektten memnun kalana kadar LCD ekranı veya SLR vizörü gözlemleyin.Şartname : Öğe Türü : Kamera Lens filtresimalzeme : Alüminyum Alaşım , Optik Camyüzey : Yaklaşık. 67mm / 2.6 inç, Yaklaşık. 72mm / 2.8 in Optional Applicable Modeli : Yaklaşık. 67mm / 2.6 inç, Yaklaşık. 72mm / 2.8 in Arayüz Lensi Paket Listesi : 1 x CPL Filtresi1 x Saklama kutusu Not : Polarizörü kullanırken, filtreyi döndürme ihtiyacı nedeniyle ışık kullanılmamalıdır; Kamerayı gölgeye koymaya çalışın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Item Type:
Camera Lens Filter
Material:
Aluminum Alloy , Optical Glass
Interface:
Approx. 67mm / 2.6in , Approx. 72mm / 2.8in Optional
Applicable Model:
Approx. 67mm / 2.6in, Approx. 72mm / 2.8in Interface Lens
Package List:
1 x CPL Filter :
1 x Storage Box  :
When using polarizer, due to the need to rotate the filter, the light should not be used; Try to put the camera in the shadow. :

Ürün İlaveleri