.

.

Homyl Çinko Alaşım Kapı Döndür Mandalı Kapı Mandalı Kapı Slayt Kilidi Anti-Hırsızlık-Boyutu L_Black

Homyl Çinko Alaşım Kapı Döndür Mandalı Kapı Mandalı Kapı Slayt Kilidi Anti-Hırsızlık-Boyutu L_Black

Ürün Puanı:

₺ 32.97
Ödenebilirlik
Emre için müsait

* Çinko alaşımlı malzemeden yapılmış, ıslak ortamda güçlü kullanım ve uzun ömür sağlar. * Zarif ve şık tasarım, hedefin her iki tarafında mükemmel çalışır. Yüklemek için basit.Vida sabitleme kurulum (paket dahil 1 kilit ve 6 vidalar). * Özellik : döndür. * Kapılar, pencereler vb.Gibi çok amaçlı kompakt, dayanıklı ve kullanışlı kilit.Açıklama : - Zarif ve şık tasarım, hedefin her iki tarafında mükemmel çalışır. - Kapılar, pencereler vb.Gibi çok amaçlı kompakt, dayanıklı ve kullanışlı kilit. - Çinko alaşımlı malzemeden yapılmış, ıslak ortamda güçlü kullanım ve uzun ömür sağlar. Yüklemek için basit.Vida sabitleme kurulum (paket dahil 1 kilit ve 6 vidalar). - Özellik : rotate Specification : - Malzeme : çinko alaşımı-Size_S(yaklaşık.) : 48x42mm / 1. 89x1. 65 inç-Size_L(yaklaşık.) : 66x53mm / 2.59x2.08 inçpaket İçerir : 1 ADET Kapı mandalı kilidi6 Adet vidanot : Manuel ölçüm nedeniyle, yukarıdaki boyut ile gerçek öğe arasında hafif bir fark vardır.Ekran ve ışık efektleri, monitör ayarları vb.Nedeniyle.kabul edilebilir küçük bir renk farkı olabilir, lütfen dikkat edin.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

- Material:
zinc alloy
- Size_S(approx.):
48x42mm/1.89x1.65 inch
- Size_L(approx.):
66x53mm/2.59x2.08 inch
Package Includes:
1PC Door latch lock :
6Pcs Screw :
Due to the manual measurement, there is a slight difference between the size from the above and the actual item. :
Because of the displaying and lighting effects, monitor settings,etc.there could be a little color difference acceptable, please kindly note. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Ürün İlaveleri