.

.

100 ml Su bazlı Metal Pas Sökücü, araba Şasi Pas Dönüştürücü, Çok Amaçlı Anti-pas Pas Sökücü Onarım Korumak, araba Pas Sökücü için Araba SUV Kamyon ile Fırça (2 Adet)

100 ml Su bazlı Metal Pas Sökücü, araba Şasi Pas Dönüştürücü, Çok Amaçlı Anti-pas Pas Sökücü Onarım Korumak,

Ürün Puanı:

₺ 48.72
Ödenebilirlik
Emre için müsait

【Mevcut Pası Dönüştür】 : Mevcut pası, hava koşullarına dayanıklı ve metal nesnelere yeni bir kat boya verebilen siyah koruyucu bir polimer bariyere dönüştürür.Ve iki kattan fazla pas koruması sağlayacaktır. 【Gelecekteki Korozyonu Önleyin】 : Bu pas işlemi, nemi yağmurdan ve kardan izole ederek gelecekteki pas ve korozyonu önler. 【Eco-Frıendly】 : Bu yanıcı olmayan, düşük VOC, su bazlı tedavi, toksik olmayan ve çevre dostu.İç ve dış mekan kullanımı için uygundur. 【Demir ve Metal Yüzeyleri Koruyun】 : Paslanmayı hızlı ve kolay bir şekilde giderebilir ve metalin orijinal astar rengini geri yükleyebilir objects.It otomobillerde, araç şasisinde, çöp konteynırlarında, ekipmanlarda, korkuluklarda, zincirlerde vb. Demir ve metal yüzeyleri canlandırır ve korur. 【Kullanımı Kolay】 : Toz ve su lekelerini metal yüzeyden temizleyin, pas sökücüyü bir fırça (dahil) ile uygulayın ve kuruması için 20 dakika bekleyin.Hızlı bir şekilde koruyucu bir film oluşturun, paslanmayı önleyin repeatedly.No daha fazla kazıma, kumlama veya taşlama!.Her türlü metal yüzeyde pas problemi mi yaşıyorsunuz?Merak etme!Su bazlı Metal Pas Sökücümüz sorunu çözmenize yardımcı olacaktır easily.It uygulaması en kolay, en hızlı kuruyan pastır converter.It fırçalamadan sonra 20 dakika içinde kurur.Şartname : Malzeme : Su bazlı Astar Net İçerik : 100ml Ürün Boyutu : 6.4x5cm Ağırlık : 120g Paket İçeriği : 1/2 Adet * Pas Sökücü + Fırça Sıcak İpuçları : 1kg Ürün, ne kadar kalın fırçaladığınıza bağlı olarak 5-15 metrekare veya daha geniş bir alanı fırçalayabilir.(Tiner fırça size daha büyük alanı.Tersine, ne kadar kalın fırçalarsanız, alan o kadar küçük olur.) Yüzey sıcaklıkları 50 ° F'nin altındaysa bu ürünü uygulamayın. Serin ve kuru bir yerde saklayın, donmaya veya 100°F'nin üzerindeki sıcaklıklara karşı koruyun. Not : Manuel ölçümler nedeniyle, lütfen hafif ölçüm sapmalarına izin verin.Farklı ekran ve ışık efektleri nedeniyle, öğenin gerçek rengi resimde görüntülenen renkten biraz farklı olabilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Material:
Water-based Primer
Net Content:
100ml
Product Size:
6.4x5cm
Weight:
120g
Package Includes:
1/2Pcs * Rust Remover + Brush :
Warm Tips:
1kg product can brush 5-15 square meters or larger area, depending on how thick you brush.(The thinner you brush it, the bigger the area. Conversely, the thicker you brush it, the smaller the area.) :
Do not apply this product if the surface temperatures are below 50°F. :
Store it in a cool, dry place, protected from freezing or temperatures above 100°F. :
Note:
Due to manual measurements, please allow slight measurement deviations. :
Due to the different display and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color displayed on the picture. :

Ürün İlaveleri