.

.

Puro Küllük, Küllük Özellikleri Kompozit Reçine Sigara Küllük ile Kompozit Reçine için Adam için Süslemeleri için Zanaat Dekorasyon

Puro Küllük, Küllük Özellikleri Kompozit Reçine Sigara Küllük ile Kompozit Reçine için Adam için Süslemeleri

Ürün Puanı:

₺ 71.37
Ödenebilirlik
Emre için müsait

【Özellikler】Bu kül tablası, kırmızı bir gül tutarken birbirlerini kalp şeklinde kucaklayan bir iskelet çiftine sahiptir. 【Uygulama】 Cadılar Bayramı, Perili ev, temalı restoran dekorasyonları ve diğer sahneler için uygundur. 【Kompozit Reçine】Bu iskelet çift küllük, elle boyanmış ve cilalanmış tasarımcı kompozit reçineden yapılmıştır. 【Benzersiz İskelet Şekli】 Benzersiz iskelet şekilli küllük, narin ve güzel, sigara içen için iyi bir hediye. 【Moda Güzel】 Odanızı dekore edebilir, daha moda güzel ve kişilik haline gelebilir, Cadılar Bayramı şenlikli atmosferine katkıda bulunabilir.Özellik : 1. Bu kül tablası, kırmızı bir gül tutarken birbirlerini kalp şeklinde kucaklayan bir iskelet çiftine sahiptir.2. Bu iskelet çift küllük, elle boyanmış ve cilalanmış tasarımcı kompozit reçineden yapılmıştır.3. Oda olur daha güzel moda ve kişiliği süslemek, Cadılar Bayramı Festival atmosferi eklemek için olabilir.4. Cadılar Bayramı, Perili ev, temalı restoran dekorasyonları ve diğer sahneler için uygundur.5. Benzersiz iskelet şekilli küllük, narin ve güzel, sigara içen için iyi bir hediye.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : kül tablasımalzeme : Reçinerenk : resimde gösterildiği gibitoplam Yükseklik : Yaklaşık.7 cm / 2.8 inç Kalp şeklinde küllük Boyutu : Yaklaşık. 7x5x1. 5 cm / 2.8x2.0x0.6in Ağırlık : Yaklaşık.372g / 13.1 ozuygulama : Cadılar Bayramı, Perili ev, temalı restoran süslemeleri ve diğer sahneler için uygundur.Paket listesi : 1 x kül tablasınot : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Ashtray
Material:
Resin
Color:
As shown in the picture
Total Height:
Approx.7cm/2.8in
Heart Shaped Ashtray Size:
Approx. 7x5x1.5cm / 2.8x2.0x0.6in
Weight:
Approx.372g/13.1oz
Application:
Suitable for Halloween, Haunted house, themed restaurant decorations and other scenes.
Package List:
1 x Ashtray :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Ürün İlaveleri