.

.

Termal Kağıt Rulosu, Yazıcı Termal Kağıdı 5 Rulo 5.5 X 2.8 cm Termal Kağıt İyi Performans. ofis Makinesi için Yemek Sipariş Sistemi için Küçük Yazıcı

Termal Kağıt Rulosu, Yazıcı Termal Kağıdı 5 Rulo 5.5 X 2.8 cm Termal Kağıt İyi Performans. ofis Makinesi

Ürün Puanı:

₺ 217.50
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Rahat ve kullanımı hızlı ve iyi etkisi vardır, güçlü profesyonel, iyi performans. 57x30mm / 2.2x1. 2 in küçük yazıcı kağıdı rulo boyutu, mükemmel hizmet sağlayabilir.Makbuz yazıcısına uygulanabilir, baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş kullanım alanı.Taksi baskısı, ücretsiz makbuz baskısı, yemek sipariş sistemi, ofis baskısı vb. Için geçerlidir.Taşınabilir ve küçük, yazıcı ile kullanılmalıdır (dahil değildir), paketin 5 adet dahil.Özellik : 1. Makbuz yazıcısına uygulanabilir, baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş kullanım alanı.2. 57x30mm / 2.2x1. 2 in küçük yazıcı kağıdı rulo boyutu, mükemmel hizmet sağlayabilir.3. Rahat ve kullanımı hızlı ve iyi etkisi vardır, güçlü profesyonel, iyi performans.4. Taksi baskısı, ücretsiz makbuz baskısı, yemek sipariş sistemi, ofis baskısı vb. Için geçerlidir.5. Taşınabilir ve küçük, yazıcı ile kullanılmalıdır (dahil değildir), paketin 5 adet dahil.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Termal Makbuz Kağıtmalzeme : Kağıt Fonksiyonlar : Uygulanabilir taksi baskı, ücretsiz makbuz baskı, yemek sipariş sistemi, ofis baskı, vb.Tek Rulo Boyutu : Yaklaşık. 57x30mm / 2.2 x 1.2 in Paket Listesi : 5 x Rulo Termal Makbuz kağıtnot : Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Thermal Receipt Paper
Material:
Paper
Functions:
Applicable to taxi printing, free receipt printing, food ordering system, office printing, etc.
Single Roll Size:
Approx. 57 x 30mm / 2.2 x 1.2in
Package List:
5 x Roll of Thermal Receipt Paper :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Ürün İlaveleri