.

.

Manyetik Poster Askı Çerçevesi, çam Ahşap DIY Manyetik Asılı Çerçeve Kolay Asmak için Poster Askıları Posterler için Fotoğraflar için Baskılar (302.1, Mavi)

Manyetik Poster Askı Çerçevesi, çam Ahşap DIY Manyetik Asılı Çerçeve Kolay Asmak için Poster Askıları Posterler

Ürün Puanı:

₺ 36.87
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bir kordon ile asmak kolaydır ve dekoratif boyama çerçevesini duvardan kolayca çıkarın.Her mıknatıs yüzeyin altına gömülür ve resmi mükemmel durumda yapar.Bu ahşap çerçeveler posterler, baskılar, fotoğraflar, kumaşlar vb.İçin mükemmeldir.Bu poster çerçevesi seti, dekoratif resimlerinizi çıkarmaktan rahatsız olmadan yakalamanızı sağlar.Yüksek kaliteli çam ağacı daha dayanıklıdır, deforme olmaz ve hava ve sıcaklıktan etkilenmez.Özellik : 1. Bu ahşap çerçeveler posterler, baskılar, fotoğraflar, kumaşlar vb.İçin mükemmeldir.2. Her mıknatıs yüzeyin altına gömülür ve resmi mükemmel durumda yapar.3. Yüksek kaliteli çam ağacı daha dayanıklıdır, deforme olmaz ve hava ve sıcaklıktan etkilenmez.4. Bu poster çerçevesi seti, dekoratif resimlerinizi çıkarmaktan rahatsız olmadan yakalamanızı sağlar.5. Bir kordon ile asmak kolaydır ve dekoratif boyama çerçevesini duvardan kolayca çıkarın.Şartname : Öğe Türü : Poster askısı Malzeme : Çam ağacı Renk : resimde gösterildiği gibi Ürün Boyutu : Resimde gösterildiği gibi Ağırlık : Yaklaşık. 75-152g / 2.6-5.4 ozuygulama : Bu poster çerçevesi seti, dekoratif resimlerinizi çıkarmaktan rahatsız olmadan yakalamanızı sağlar.Dekoratif boyama çerçevesini duvardan kolayca çıkarın Paket Listesi : 2 x Poster askısınot : 1. Izin lütfen 1‑2in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Item Type:
Poster Hanger
Material:
Pine Wood
Color:
As shown in the picture
Product Size:
As shown in the picture
Weight:
Approx. 75-152g / 2.6-5.4oz
Application:
This set of poster frames allows you to grab your decorative paintings without bothering to take them off. Easily remove the decorative painting frame from the wall
Package List:
2 x Poster Hanger :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Ürün İlaveleri