.

.

Nakış Kalem Seti, DIY Nakış Malzemeleri Dikiş Aracı 12 ADET Dikiş Aksesuarları Nakış Yumruk İğne Nakış İğneleri DIY Sanat Zanaat

Nakış Kalem Seti, DIY Nakış Malzemeleri Dikiş Aracı 12 ADET Dikiş Aksesuarları Nakış Yumruk İğne Nakış İğneleri

Ürün Puanı:

₺ 264.30
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Gerektiği gibi ayarlanabilir : İğne, farklı dokular ve efektler için farklı ilmek uzunlukları elde etmek için farklı uzunluklarda ayarlanabilir.Ayarlanabilir Uzunluk ve Boyut : 3 farklı boyutta iğneyi değiştirebilirsiniz.Zamanı Öldür ve Eğlencenin Tadını Çıkar : Zaman öldürmek ve tembellikte eğlenmek için iyi bir seçimdir time.In nakış işlemi, ağır işlerden rahatlayacaksınız.Kullanımı kolay : Önceden tasarlanmış ve boyanmış numuneyi kumaşın önüne tekrar tekrar sokmak için iğneyi kullanın, yeni başlayanlar için mükemmeldir.Su Silinebilir Kalem : Su ile hızlı bir şekilde silinebilen kumaş üzerindeki desen talimatlarını veya tasarımlarını geçici olarak işaretlemek için kullanılabilir. 1. Kullanımı kolay : Önceden tasarlanmış ve boyanmış numuneyi kumaşın önüne tekrar tekrar sokmak için iğneyi kullanın, yeni başlayanlar için mükemmeldir.2. Ayarlanabilir Uzunluk ve Boyut : 3 farklı boyutta iğneyi değiştirebilirsiniz. 3. Gerektiği gibi ayarlanabilir : İğne, farklı dokular ve efektler için farklı ilmek uzunlukları elde etmek için farklı uzunluklarda ayarlanabilir.4. Su Silinebilir Kalem : Su ile hızlı bir şekilde silinebilen kumaş üzerindeki desen talimatlarını veya tasarımlarını geçici olarak işaretlemek için kullanılabilir.5. Zamanı Öldür ve Eğlencenin Tadını Çıkar : Zaman öldürmek ve tembellikte eğlenmek için iyi bir seçimdir time.In nakış işlemi, ağır işlerden rahatlayacaksınız.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Embroidery Pen Set
Material:
Environmentally Friendly ABS + 304 Stainless Steel
Quantity:
12pcs
Package Size:
Approx. 17.5 * 10 * 2cm / 6.9 * 3.9 * 0.8in
Package List:
1 * Adjustable Embroidery Pen :
1 * Punching Needle :
1 * Scissor :
4 * Threaders :
2 * Needles :
2 * Patches  :
1 * Guidance Manual :
How to use:
1. Insert the threader into the needle shaft from the needle point until it comes out the opposite end of the punch needle. :
2. Insert thread into the threader loop, pull the thread downward out of the threader tip end and remove the thread from the threader. :
3. Insert the threader through the needle eye. :
4. Place the end of the thread into the threader and pull the threader back out of the needle eye and remove the thread from the threader. :

Ürün İlaveleri