.

.

Elektrikli Saç Kesme Makinesi Şarj Edilebilir Yeni Saç Kesme Adam Tıraş Giyotin Erkekler için Berber Profesyonel Sakal Düzeltici Arbitra

Elektrikli Saç Kesme Makinesi Şarj Edilebilir Yeni Saç Kesme Adam Tıraş Giyotin Erkekler için Berber Profesyonel

Ürün Puanı:

₺ 280.20
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Güvenli ve Keskin : Hassas çelik kesme kafası, dayanıklı ve haşlanmaya karşı dayanıklı, güvenli ve keskin titanyum malzemeden yapılmıştır.Yeşil ışık : gösterge ışığı iki renk vardır, kırmızı ışık şarj demektir, yeşil ışık tam şarj demektir.Katı Silindir : Kabuğun metal dokusu tüm vücudu sadece sağlam değil aynı zamanda retro yapar.Hafif : Taşınabilir, küçük, hafif ve taşıması kolay.Kullanımı rahat : Ergonomik tasarım kullanımı kolaydır.Açıklama : Bu ürün dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve erkeklerin saçlarını süslemesi için çok uygun olan güzel bir ejderha desenine sahiptir.1 1 Note 5.59 12mm*40*yaklaşık 142/*Titanyum Alaşımı Kullanım süresi : yaklaşık 3 hours Battery kapasitesi : 1200mah Product boyutu Lityum battery Cutter Malzeme özellikler : Şarj süresi : yaklaşık 2 hours Battery türü : : : 1.57*0.47 in Packing Listesi : Saç Kesme makinesi*Tarak 1 Limit 4 USB*1 Oil*Kablo*1 Cleaning Fırça Şarj : . Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 0-1 inç toleransa izin verin.Anlayışınız için teşekkür ederiz.2. Ekran kalibrasyonu farklıdır ve resimde gösterilen ürünün rengi gerçek üründen biraz farklı olabilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Charging time:
 about 2 hours
Battery type:
 Lithium battery
Cutter Material:
 titanium alloy 
Use time:
 about 3 hours
Battery capacity:
 1200mah
Product size:
 about 142*40*12mm/5.59*1.57*0.47in
Packing List:
Hair Clipper*1 :
Limit Comb*4 :
USB Charging Cable*1 :
Cleaning Brush*1 :
1. Due to manual measurement, please allow an tolerance of 0-1 inch. Thank you for your understanding. :
2. The display calibration is different, and the color of the product shown in the picture may be slightly different from the actual product. :

Ürün İlaveleri