.

.

USB Powered Dizüstü Soğutma Pedi Dizüstü Soğutma Pedi ile 3 Hayranları ve Çift USB Bağlantı Noktaları için 15.6-17 İnç Oyun Dizüstü Dizüstü Soğutucusu, anahtarı Kontrol Fan Hızı Fonksiyonu 15.6-17 İnç Dizüstü (Renk: Mavi )

USB Powered Dizüstü Soğutma Pedi Dizüstü Soğutma Pedi ile 3 Hayranları ve Çift USB Bağlantı Noktaları için

Ürün Puanı:

₺ 158.40
Ödenebilirlik
Emre için müsait

[Süper soğutma sessiz fan] Dizüstü bilgisayar soğutma pedinde gürültü fanı yoktur, bu sadece güzel değil aynı zamanda fanın çalıştığını da gösterir.Çok sessiz ve hızlı soğutma etkisi, dizüstü bilgisayarınızın farklı kullanım koşullarında aşırı ısınmasını önleyebilir. [Fan hızını ve soğutma pedinin yüksekliğini ayarlayın] Dizüstü bilgisayar soğutma pedimiz fanlarla çalışabilir ve bağımsız bir anahtar fan hızını 0'dan maksimuma kadar kontrol eder. derin soğutma için 3 çekirdek, radyatörün yüzeyi üç yüksek hızlı fan ile nefes alabilen bir metal örgü yüzeyi benimser; her yöne ısı dağılımı, dizüstü bilgisayarın derinlemesine soğumasını sağlar.Bakır çekirdekli bobin motoru, sabit bir soğuk hava akışı sağlamak için kullanılır; dizüstü bilgisayar tarafından üretilen ısı hızla alınır.Farklı ihtiyaçları karşılamak için kendi alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize göre ayarlanabilen 5 yüksek ve düşük seviye vardır; servikal omurganın sağlığına dikkat edin ve bilgisayarın doğru duruşunu sağlayın. [Ergonomik tasarım ve kaymaz çerçeve] Ergonomik olarak tasarlanmış dizüstü bilgisayar soğutma pedi tüm gün kullanımı rahattır.Şartname : Adı : Dizüstü soğutma Pedİrenk : Mavi/kırmızıürün boyutu : 455 X312 X30(mm) Fan sayısı : 3fanboyutu : 140mm Fan hızı : 1400土10%USB bağlantı noktası : 2.0*2 Anma akımı : 0.22 apaket içerir : 1 paketuygulama kapsamı : 15.6 inches NOTE1 altındaki dizüstü bilgisayarlar için uygundur.Manuel ölçümler için lütfen 0-3 cm'lik bir hataya izin verin.Purchasing2 önce boyutunu ve rengini kontrol edin. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk sapmaları olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın*İhtiyaçlarınızı yüksek kaliteli ürünlerle karşılayabileceğimize inanıyoruz.Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Name:
Laptop Cooling Pad
Color:
Blue/Red
Product size:
455X312X30(mm)
Number of fans:
3
Fan size:
140mm
Fan speed:
1400土10%
USB port:
2.0*2
Rated current:0.22A :
Package includes:
1 pack
Scope of application:
suitable for notebooks under 15.6 inches
1.For manual measurements, please allow an error of 0-3 cm. Please check the size and color before purchasing :
2. Please note that there may be slight chromatic aberration due to different monitors, please understand :
*We believe that we can meet your needs with high quality products. If you find any problems with our products, please feel free to contact us by email to solve the problem :

Ürün İlaveleri